جستجو

پروژه ها

Projects

پروژه ها

برخی از پروژه های تکمیل شده iBIM One

تیم مدیریت پروژه iBIM One با بیش از 12 سال سابقه در عرصه های گوناگون صنعت ساخت و پروژه های مختلف از مسکونی، تجاری، درمانی تا زیرساختی و ارائه خدمات خود با استفاده از بروزترین فناوری های روز دنیا گامی مهم در جهت تسهیل مدیریت پروژه های عمرانی، کاهش هزینه و زمان، افزایش راندمان و کیفیت در تمامی مراحل چرخه حیات پروژه از برنامه ریزی، طراحی، ساخت و ساز تا بهره برداری برداشته است.

 ساختمان پزشکان شقایق

خدمات تیم مدیریت پروژه iBIM One در پروژه کلینیک شقایق در زمینه مدلسازی سه بعدی، چهار بعدی، پنج بعدی، تهیه گزارش تداخلات، تهیه برنامه زمان بندی پروژه و تهیه کلیپ های تبلیغاتی می باشد و بر اساس اظهارات کارفرما خدمات ارائه شده باعث صرفه جویی قابل ملاحظه در هزینه و زمان پروژه گردید.

سازه، معماری، مکانیک

درمانی

تهران

1300 مترمربع

آزادراه تهران-شمال

خدمات ارائه شده تیم مدیریت پروژه iBIM One در پروژه آزاد راه تهران - شمال در فاز طراحی مفهومی به منظور جانمایی ساختمان های اداری و کلیه زیرپروژه های مربوطه شامل راه، پل، تونل و ... مورد استفاده قرار گرفت و در نهایت کلیپ معرفی و تبلیغاتی از پروژه به منظور ارائه به کارفرما و همچنین تسهیل جانمایی ها در تجهیز کارگاه تهیه گردید.

راه، تونل، پل

آزاد راه

کرج

3600 متر

کارخانه آسیا

پروژه کارخانه آسیا واقع در شهرک صنعتی شنزار به مساحت تقریبی 40000 متر مربع می باشد و هم اکنون در حال اجرا می باشد. خدمات ارائه شده تاکنون در زمینه مدلسازی سوله، محوطه سازی، دیوارهای پیرامونی، دیوارهای برشی، توپوگرافی و محاسبات حجم عملیات خاکی می باشد. از دیگر خدمات ارائه شده توسط تیم مدیریت پروژه iBIM One تهیه متره و برآورد دقیق از پروژه، تهیه انواع طرح های مختلف مفهومی جهت تصمیم گیری طرح نهایی و ایجاد دید روشن نسبت به انتهای پرژه می باشد.

سازه، معماری

صنعتی

پاکدشت

40000 مترمربع

ساختمان اداری- تجاری طاووس

ساختمان تجاری اداری طاووس واقع در شهر تهران می باشد و خدمات تیم مدیریت پروژه iBIM One در فاز طراحی و مدلسازی سه بعدی جهت بررسی تداخلات و رفع مسائل نقشه های مشاور مورد استفاده قرار گرفت.

سازه، مکانیک

اداری، تجاری

تهران

8000 مترمربع

برج مراقبت چابهار

برج مراقبت چابهار به ارتفاع 60 متر دارای ساختمان اداری واقع در استان سیستان و بلوچستان می باشد و خدمات بیم تیم مدیریت پروژه iBIM One در زمینه مدلسازی سازه، معماری، تاسیسات، اتصال برنامه زمان بندی به مدل سه بعدی و تهیه مدل شبیه سازی مراحل ساخت پروژه ارائه گردید

سازه، معماری، مکانیک

برج مراقبت

چابهار

4000 مترمربع

پروژه ویلای شخصی

پروژ های ویلا با مجموع مساحت 500 مترمربع واقع در شهر دماوند می باشند و خدمات بیم در زمینه تهیه مدل سه بعدی، تهيه متره و برآورد پروژه و گزارش تداخلات نقشه های مشاور می باشد

سازه

مسکونی

دماوند

500 مترمربع

پروژه پارس

پروژه کارخانه پارس واقع در شهرک صنعتی خوارزمی می باشد و مدلسازی ساختمان ادارای آن به منظور تهیه لیست خرید مصالح و فراهم کردن دید تصویری نسبت به انتهای کار انجام گردید.

معماری

صنعتی

پاکدشت

600 مترمربع

فیلترها
Sort
display