جستجو

درباره iBIM One

About Us

درباره ما

درباره ما


تیم مدیریت پروژه iBIM One (آی بیم وان) با بیش از 12 سال سابقه در عرصه های گوناگون صنعت ساخت و پروژه های مختلف از مسکونی، تجاری، درمانی تا زیرساختی و ارائه خدمات خود با استفاده از بروزترین فناوری های روز دنیا گامی مهم در جهت تسهیل مدیریت پروژه های عمرانی، کاهش هزینه و زمان، افزایش راندمان و کیفیت در تمامی مراحل چرخه حیات پروژه از برنامه ریزی، طراحی، ساخت و ساز تا بهره برداری برداشته است. بر این اساس خدمات تیم مدیریت پروژه iBIM One در سه زمینه مرتبط با هم که نقش اساسی در موفقیت پروژه های عمرانی ایفا می کنند به کارفرمایان گرامی ارائه می گردد.

مدلسازی اطلاعات ساختمان یا بیم (BIM)

یکی از جدیدترین متدهای مورد استفاده در صنعت ساخت است که روند رو به رشد استفاده از آن در پروژه ها و تاثیر آن در کلیه فرآیند های مربوط به پروژه باعث تغییراتی شگرفت نظیر کاهش هزینه و زمان پروژه، افزایش کیفیت، کاهش تداخلات و دوباره کاری، کاهش اثرات زیست محیطی، افزایش رضایت مشتریان و موارد متعدد دیگر شده است. تیم مدیریت پروژه iBIM One با ارائه خدمات مدلسازی اطلاعات ساختمان در چارچوب استانداردهای مرتبط با آن، اهتمام ویژه ای در جهت پیاده سازی اثرات بیم در پروژه ها و عملیاتی شدن یکپارچگی طرح و اجرا دارد. برای اطلاع از جزییات خدمات ارائه شده در این حوزه به صفحه مدلسازی اطلاعات ساختمان مراجعه نمایید.

برنامه ریزی و کنترل پروژه

از دیگر خدمات ارائه شده توسط تیم مدیریت پروژه iBIM One است که بر اساس استانداردهای این حوزه در دو فاز برنامه ریزی پروژه و کنترل پروژه در جهت رسیدن به اهداف تعیین شده برای پروژه ارائه می گردد. در این خدمت برنامه زمان بندی و بودجه بندی پروژه با نرم افزار های مرتبط مدلسازی شده و در قالب جداول، نمودارها و گزارش های کاربردی در زمینه های مدیریت منابع، مدیریت هزینه، مدیریت زمان بندی و مدیریت تدارکات و همچنین کلیه ابزارهای لازم جهت برداشت داده های واقعی و مدیریت اسناد پایشی ارائه خواهد شد. برای اطلاع از موارد خدمات این حوزه به صفحه برنامه ریزی و کنترل پروژه مراجعه نمایید.

داشبورد مدیریت پروژه iBIM One

یکی از جدیدترین دستاوردها و خدمات آنلاین تیم مدیریت پروژه iBIM One جهت مدیریت بهینه پروژه می باشد. این محصول تحت وب در پنج ماژول اصلی مدیریت اطلاعات پروژه، مدیریت ارتباطات پروژه، مدیریت وظایف پروژه، برنامه ریزی و کنترل پروژه و مدیریت پروژه در اختیار تمامی ارکان درگیر در حوزه ساخت و ساز قرار گرفته شده است و از اهداف اصلی آن ایجاد پایگاه اطلاعاتی پروژه، تسهیل هماهنگی ها و ارتباطات داخل پروژه و پیاده سازی آنلاین استانداردهای لازم در مدیریت پروژه ها است. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه و تهیه اشتراک استفاده از این محصول به صفحه داشبورد مدیریت پروژه مراجعه نمایید.

 
 

هدف ما در تیم مدیریت پروژه iBIM One استفاده از جدیدترین متد ها و تکنولوژی ها در زمینه ساخت و ساز در جهت کسب ارزش افزوده بیشتر از پروژه برای کارفرمایان و در نهایت تبدیل فرآیند های پروژه به پروسه هایی کاربردی به منظور جلب رضایت مشتریان است و در این راه همواره از هیچ کوششی برای ارتقاء دانش و در نهایت کیفیت خدمات ارائه شده دریغ نشده است.

خواهشمند است برای کسب اطلاعات بیشتر و ارائه نظرات ارزشمند خود به صفحه تماس با مراجعه نمایید.

 
فیلترها
Sort
display